Jak udělat dojem na ženu, když si ji zvete domů? Poradíme vám jak na to

Dojem na ženu

Seznámení na večírku u přátel, první rande, kino, výlet… Nebo jak to vlastně obvykle chodí… Na co si dát ale pozor, když chcete udělat dojem na ženu při pozvání k sobě domů? Někdo je na hosty zvyklý a nedělá s pozváním cavyky, někteří muži dlouze zvažují, zda si slečnu domů pozvat. Každého volba a ani jedno není špatně. Vždyť přeci i z lásky na první pohled může být vztah na celý život. Co už ovšem partnerce z hlavy nikdy nevymažete, je, jak to u vás doma vypadalo. Takové věci si ženy prostě pamatují. Chcete udělat dojem na ženu a vyvarovat se trapným připomínkám? Věnujte vašemu příbytku náležitou pozornost.

Co ženy vidí jako první

Lehký prachový nános na poličkách se dá i odpustit, ale na co si ženy potrpí, je úklid toalety a koupelny. Prý se traduje, že podle toho, jak má žena uklizené WC, se pozná, jak schopná je hospodyňka. Nevím, zda se tohle tvrzení dá aplikovat i na muže, ale pánové, jistota je jistota.

Kuchyně, věčné téma

Že patří do kuchyně pouze ženy, už je přežitek. Muži jsou mnohdy velmi schopní kuchaři. Ať vaříte, nebo ne, na ženu uděláte dojem, ale nezanedbávejte úklid kuchyně.

Pozůstatky bejvalek

I neuklizená kuchyň nebo koupelna se dá omluvit služební cestou a aktuálním pracovním vytížením, ale co potenciální partnerku otráví na první dobrou, jsou pozůstatky předchozího vztahu nebo dámských návštěv. A že k vám jezdí často sestra nebo maminka, tím už ji neuchlácholíte. Visí-li vám v koupelně dámský župánek, máte hrneček s ženským jménem nebo povalují-li se vám na toaletě dámské hygienické potřeby, všechno odstraňte!

Celkový dojem na ženu

Ať je vám byt současně i pracovnou nebo ho využíváte pouze k přespávání, něco o vás a vaší osobnosti vypovídá. A ženy jsou osoby analytické. Tím si buďte jistí. Co tedy udělat, než ji pozvete k sobě domu? Ženy prostě kalkulují a myslí do budoucna. Možná je to dáno vlivem lifestylových časopisů, přátel nebo i rodičů, ale pravděpodobně je důvod mnohem prozaičtější. Tímto důvodem mohou být biologické hodiny. Jakmile se totiž ženin věk blíží k určitému věku, pohlíží na každého nového muže jako na vhodného adepta na otce svých dětí. Nestihli jste ještě zařídit svůj byt tak, abyste se za něj nemuseli stydět? Na zvaní nespěchejte. Než si získáte srdce vaší vyvolené, vezměte ji raději dvakrát do kina a na výlet. Snažte se body nahnat prostě dřív, než ji k sobě pozvete.

Pár rad, jak to zachránit na poslední chvíli

  1. Udělejte pořádek alespoň v jedné místnosti
  2. Zapalte vonné svíčky
  3. Nalijte slečně drink
  4. Udělejte přítmí
  5. Pusťte film

Chcete udělat dojem na ženu? Jednejte rychle, než ji pozvete k sobě domů! Povalují se vám po bytě časopisy, oblečení nebo věci, které už jste chtěli dávno vyhodit? Pro tento okamžik je odsuňte do vedlejší místnosti, kam návštěvu za žádnou cenu nepouštějte. Vonné svíčky seženete na každém rohu. Cestou z práce zaběhněte raději nějaké koupit a nenápadně je rozestavte po bytě. Získáte příjemnou vůni a současně i přítmí, díky kterému nebude vidět nedostatky. Nezapomeňte dát předem vychladit lahev dobrého vína nebo sektu. Sklenka na uvítanou navodí příjemnou atmosféru. Odvedete tak pozornost a vaše návštěva se přestane soustředit na detaily. Na ostré světlo, které odkryje váš zanedbaný úklid, raději zapomeňte. Pro osvětlení bytu zvolte raději příjemnou lampu nebo již zmíněné svíčky. Nechcete-li, aby se vaše návštěva soustředila na úklid vaší domácnosti, připravte si pro ni nabídku filmů, které ji rozptýlí a odpoutají pozornost.

Hanka Mikolasova
O Autorovi - Hanka Mikolasova

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat