Tetování na ženách: Sexy trend, který rouzpoutává oheň v našich žilách

tetování na ženách

Něžné pohlaví v posledních letech objevilo další způsob, jak ještě více zkrášlit svá sexy těla a zažehnout oheň v našich hormonech. Tetování na ženách je spojení, které vzniklo před mnoha lety, ale až v moderním věku extrémně posílilo. Ukažme si některé povedené kousky a nahlédněme trochu do historie i budoucnosti.

Dříve trest pro muže, dnes ozdoba žen

Kérky dnes člověk vídá na každém rohu a při pohledu na vymakané tetovací mašiny by mohl nabýt dojmu, že je to až výplod moderního věku. Opak je ovšem pravdou a historické nálezy dokazují, že se lidská těla zdobila i několik tisíc let před naším letopočtem. Pohledem na takové výtvory byste si asi jen těžko pošmákli, rozhodně ale můžeme za položení základů tetování předkům poděkovat. Bez nich by totiž nevznikl třeba tento nádherný nápis na těle (nápověda: hledejte v dolní části prvního obrázku).

Spíše než designový prvek sloužilo dříve tetování k určitému účelu, zejména pak u mužů. Označováni byli třeba otroci nebo vojáci, kteří zběhli. Dodnes se tetování používání ve vězení, kde dokáže o jedincích prozradit mnohé – jejich sexuální orientaci, vyznání, důvod pobytu ve vězení nebo třeba skóre zavražděných. Tetování na ženách má povětšinou trochu jiný smysl a v posledních letech se jedná prostě jen o další z módních výstřelků.

zeny-a-tetovani-1

Dnešní tetovací mašinky jsou hodně "vymakané". Staří Egypťané si ale vystačili i s tímto Dnešní tetovací mašinky jsou hodně „vymakané“. Staří Egypťané si ale vystačili i s tímto

zeny-a-tetovani-5

[alert-warning-svetandroida title=“Tělo nemusí být z tetování nadšeno“]Jedná se o vcelku vážný zásah do našeho těla, a tak je logické, že to není jen tak. V první řadě je potřeba dodržet hygienické zásady, a to jak při aplikaci tetování, tak i při následném ošetřování. Ve výjimečných případech se může stát, že tělo spustí alergickou reakci na barvivo. A to je pak velký problém.[/alert-warning-svetandroida]

Coura nebo fetka? Předsudky bohužel trvají dodnes

Přestože dnes na ulici potkáme všelijaká módní zvěrstva (třeba ponožky v sandálech), tetování to má stále ve společnosti těžké. Mladí s ním obvykle problémy nemají – naopak jej propagují svým tělem. Obyvatelé vychovaní v socialismu si ale dodnes tetování spojují spíše s kriminalitou a neodpustí si nelichotivé poznámky. Ty vám sice mohou být úplně ukradené, ale pokud na takového pračlověka narazíte třeba v práci, může vám to zkomplikovat kariéru.

Komu by ale třeba tohle vadilo, že? Komu by ale třeba tohle vadilo, že?

Tetování na ženách – módní trend, poselství i posedlost

Možná vás to překvapí, ale ženy v tomto ohledu poráží v poslední dekádě muže na celé čáře a jsou to právě ony, které si stále častěji nechávají vpichovat barvivo pod kůži. Nejčastěji vítězí malé kresby, které se ženám prostě jen líbí. Oblíbené se stávají třeba i náboženské či ďábelské symboly a latinské citáty, které mají vyjadřovat něco víc než jen módu. Mají v sobě mnohdy poselství, které do určité míry člověka symbolizuje. Nebo si to alespoň majitelé kérky přejí.

Zpočátku nevinná kresba se ale postupem času může zvrhnout v posedlost a závislost. Říká se, že málo kdo zůstane pouze u jednoho tetování, a časem přibývají další kousky. U někoho jsou to i desítky, které se pak stávají závislostí. Přestože tetování na ženách vypadá v mnoha případech rajcovně, pokud zahalí většinu těla inkoust, efekt se pro většinu z nás obrátí.

zeny-a-tetovani-3

zeny-tetovani

[alert-warning-svetandroida title=“Tetování nevydrží věčně ve své původní podobě“]Ačkoliv je proces tetování bolestivý a pracný, rozhodně to neznamená, že i po 40 letech bude vypadat naše tetování jako umělecké dílo. Může se stát, že se naše tělo a proporce změní, stejně tak nadměrné slunění donutí pigment vyblednout. Zároveň ale i zde platí, že pokud se obrátít na kvalitní tetovací salóny, postupné stárnutí tetování není tak radikální. [/alert-warning-svetandroida]

V budoucnu tetování prozradí, zda má žena náladu na sex

Chytrá elektronika dnes prostupuje do odvětví, která bychom rozhodně nečekali. Tetování je jedno z nich. Speciální inkoust, který se sám po roce rozloží a zmizí z těla, už nás dnes tolik nenadchne. Co ale tzv. tech tattoo? To představuje chytrou elektroniku, která se v podobě tetování umístí na tělo. Díky tomu může sloužit například jako ovládací prvek k telefonům, snímač tělesných funkcí, polohy nebo ukazatel naší nálady. Z prvních snímků je vidět, že má tato technologie ke kráse ještě daleko, ale to může být jen otázkou času.

Clever Tattoos Wearable Technologies Tack Tats OMG 720 HD

Clever Tattoos Wearable Technologies Tack Tats OMG  720 HD

Klidně se tak za pár let může stát, že tetování na ženách nebude jen módou, ale praktickou záležitostí. V blízkosti intimních partií se objeví zcela jasný a zřetelný nápis, který se podle sexuální nálady partnerky zbarví. Takovou zprávu bychom zcela jistě pochopili a jen málokdo by odolal. Třeba se dočkáme velmi brzy.

[alert-warning-svetandroida title=“Jak se zbavit nežádoucího tetování?“]Může se stát, že v době zamilování nás nenapadne větší kravina, než si nechat vytetovat jméno naší současné spřízněné duše. Co pak po rozchodu s tetováním? Běžnou praxí je dnes laserové odstranění, které je nákladné, bolestivé a mnohdy i zdlouhavé. Výsledek navíc nemusí být 100%.[/alert-warning-svetandroida]

zeny-a-tetovani-6

Doufejte s námi, že tetování na ženách jen tak nezmizí

zdroj: engadget.comdigilib.k.utb.czaol.comjoyreactor.cc

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat